| BenyBen a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat video 4k pe pc? Am 2gb RAM la pc Si procesor 2000ghZ Intel

2 răspunsuri:
| alexalex234 a răspuns:

Pentru 4K ai nevoie de mai mult de 4-6 GB de ram si un prcesor foarte puternic(recomand orice i5/i7 peste generatia a 5-a) si o placa video puternca(minim gtx 960) daca nu vrei ca sa dureze editarea un car de ani.Fa un upgrade la sistem urgent.

| CPAElites a răspuns:

Dabia iti RULEAZA videoclipuri 4k si tu vrei sa editezi pe rasnita aia?