| Prealtfel a întrebat:

Care este cel mai bun radio hosting din Romania?

7 răspunsuri:
| Maura a răspuns:

Un host bun este unul fara numar "maxim de ascultatori",
fara limita de traficwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun recomandat de mine este www.radio-hosting.eu preturi incepand de la 5 lei:))

| Costel-Alin_Vicovan_1991 a răspuns:

Http://hosting-radio.ro/ vizitati si lamuritiva!

| Prealtfel explică:

E pentru un nou post de radio, deci nu am nevoie de mai mult de 200 sloturi big grin ce parere aveti de gazduireradio.net? Sper ca am voie sa fac reclama:-s

| flobi a răspuns:

Cel mai bun hosting radio din Romania il gasiti la: www.web-radio-tv-hosting.com. Preturile incep de la 2 euro pe luna si au o calitate deosebita a semnalului fara intreruperi nedorite.