| anonim_4396 a întrebat:

Un hosting bun in romania cunoasteti

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politic se castiga multi bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.hostx.ro

| Bidi a răspuns:

Http://www.hzone.ro ieftin si foarte bun ofera gazduire, hosting, domenii, servere, radio, creare site, web design e foarte bun sil recomand ii folosesc de 2 ani deja

| Gabyciucu a răspuns:

Web hosting de la https://megahost.ro/

| reallast a răspuns:

Uni zic ca www.hostway.ro... dar prea scump parerea mea, eu foloseste www.hostico.ro au preturi excelente si la domenii si hosting am un site la ei. Asistenta e ok sunt impresionat avand in vedere ca e nou, m-am gandit la credibilitate da vad ca cotidianul.ro e facut de ei si hostat. Am cont de 4 luni, si no problemo :D

| PbA a răspuns:

Www.host.roconnect.info are preturi fff bune si calitate ridicata. Mi-e mi s-a parut in regula tot si inca am hostat la ei servere ( 5 servere ) am primit reducere pentru ca am platit in avans:)

| GsoftCentral a răspuns:

Iti putem oferi gazduire pe servere in datacenterul Hostway... vezi oferta pe site www.gsoftcentral.com