| theROOcKsTArr a întrebat:

Care este cel mai bun telefon dintre : samsung nexus s, htc incredible s, lg optimus black si htc desire s?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| A4 a răspuns:

Toate sunt telefoane f.bune.Ca performanta Incredible S si Desire S sunt cele mai bune, fiind aproape identice ca specificatii.Incredible S este mai mare si are camera de 8 MP.

| A4 a răspuns:

Cel mai bun producator de smartphone-uri e HTC. Daca nu stii mai bine nu comenta.

| A4 a răspuns:

Nu eu spun asta, parerile pot fi subiective.A fost desemnat producatorul anului la congresul de la Barcelona, un fel de Oscar al telefoanelor.

| joe2011 a răspuns:

Samsung,este cea mai buna marca pentru telefoane ca touch