| radcasian a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch screen fara abonament? dau funda o garantez

Răspuns Câştigător
| cr1571n3l a răspuns:

Uite aici cu 249, 99 Lei : http://www.emag.ro/......T-708Black

6 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Vodafone 541 -e numa vreo 3 mil

| Veverixxu a răspuns:

Poti sa-ti iei un Samsung s5230 de la germanos cu 449 lei.sau poti sa-ti iei Samsung S5560i Black sau sa cauti aici unul pentru tine aici
http://www.germanos.ro.acum sunt si cateva oferte!

| fuckThisLife a răspuns:

Lg este foarte ieftin, la fel si samsungu.nu stou ce sa spun acum.dar un telefon ieftin cu touch poate fi la vreo 300-400 lei dar te asigur ca nu sunt performante de loc si sunt foarte mici.eu mi-am luat un Samsung monte.si am avut de la ai mei 500 de lei dar nu mi-au ajuns pentru ceva frumos asa ca am mai pus 200 de lei si pot spune ca telefonul este foarte bun, arata frumos si e facut pentru comunicare si pentru internethappy

| Madalynna97 a răspuns:

Samsung GT-S5230 Star
Care costa 3 mil o suta nouazeci. adica 329, 00 Ron tongue

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Samsung Cookie.intre 300-400 lei. funda?

| eu_8573 a răspuns:

Vodafone 543, dar nu ti-l recomand