| Lica_Sebastian_Costin_1993 a întrebat:

Care este cel mai performant telefon adica in GB si pe care merg multe jocuri si sa nu fie cam scump

Răspuns Câştigător
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut. Eu zic ca cel mai performan telefon care e si ieftin este Evolio Happy – 700 lei. Eu il am si merge super bine. Succes! happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai bine da o limita de pret ca la ce ceri tu nu se poate raspunde prea clar.

| Frank51 a răspuns:

Performanta nu consta doar in memorie. Degeaba ai 2GB ram, daca ai un procesor single core la 1GHz. Ca sa scoti maximul de performanta dintr-un telefon, acesta trebuie sa fie echilibrat. Iti recomand S4, dar daca depaseste bugetul, atunci si un S3/S3neo/S4mini ar fi ok.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai cumpara si tu un card SD poti sa ai si 64 Gb pe orice telefon cu un de-asta... sau nu chiar pe orice telefon depinde de compatibilitate cam 20-50 lei.