| anonim_4396 a întrebat:

Care este denumirea lui yahoo mess in control panel.Eu o am ca si windows firewall. Oare asta este? sa nu dezinstalez altceva
Vreau sa-l dezinstalez dar nu-l gasesc separat ca si yahoo
muuultuuuu.

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Denumirea programului „Yahoo! Messenger" în Control Panel - Add or remove programs / Adăugare sau eliminare programe, este aceeași. Este printre ultimele programe în acea listă. Dacă nu figurează acolo cu prezența, poți intra în C / (file system) - Program Files (Fișiere program), apoi dai un click pe directorul „Yahoo", după care apeși shift + delete, apoi Enter.
Ăsta ar fi un răspuns la întrebarea din prima propoziție. Pentru ce scrie după, am nevoie de translator. big grin
O zi bună! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta mess