| Adrianadiafg a întrebat:

Care este diferenta dintre Mijloace moderne de comunicare si Mijloace moderne de comunicație?

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Buna ziua caciula ca stapana n-are gura? tongue. Bun, pai sa zicem asa, mijloc de comunicare=telefon mobil. Mijloc de comunicatie, VODAFONE, pentru ca e folosit de milioane sau miliarde. Intelegi? Comunicatie e sistem, comunicare reprezinta unealta de exemplu laptop, radio etc. Sper totusi ca ti-am fost cat de cat de folos.