| Costelus710 a întrebat:

Care este diferența dintre o folie de sticla (pentru telefon ) și o folie de plastic? ( in afara ca-s făcute din materiale diferite laughing) )
Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| 2008anonim2008 a răspuns:

Folia de plastic este folositoare doar pentru zgârieturi, insa cea de sticla iti protejează ecranul sa nu se sparga la un impact mai puernic

1 răspuns:
| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Folia de sticla este mai buna pentru ca iti protejeaza mai bine telefonul iar folia de plastic nu ti o recomand pentru ca se dezlipeste foarte repede, deci eu as alege prima varianta