| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre un APPLE IPAD 2 si APPLE IPAD 3?

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ipad 3 are grafica mult mai buna, iar sistemul de operare este mai performant. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

IPad 3 are grafica mai buna si sistemul de operare la fel si ca te costa mai mult laughing

Răspuns utilizator avertizat
| EUReKa a răspuns:

Ipad3 este putin mai mare, display amoled [culori mai calde, rezolutie mai mare], un procesor mai puternic, si IoS`ul putin mai avansat

| valentino52 a răspuns (pentru EUReKa):

Amoled este pe Samsung. In schimb da asta este diferenta intre iPad 2 si The New iPad (3) si anume Retina Display. iOS-ul putin mai avansat este irelevant pentru ca si un iPad 2 poate rula acelasi sistem de operare ca un iPad 3 in schimb nu va avea Siri la fel cum si un iphone 4 cu iOS 5 nu are siri pe cand un 4s cu iOS 5 are.

| Ronnii33 a răspuns:

Ca unul este mai scump decat altu.laughing)
Mare diferenta nu este intre ele. Ipad 3 este mai actualizat decat 2 si probabil are niste funtii mai noi.

| nicushor42 a răspuns:

Unul este mai nou decat altul si este mai bun

| lolita15 a răspuns:

IPad 3 are grafica si sistemul de operare mult mai bune si are si functii mai noi.