| DenisIonut01 a întrebat:

Care este Diferenta intre HTC Magic si Sony Ericsson E15i XPERIA X8? (am bagat la comparati telefoane dar nu vad mare diferenta si HTC-ul e 14 milioane si Xperia x8 este 6 milioane)

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pai Da Dar Nu cred ca ai da 1400 ron pe un telefon low end cand de banii aia iti iei SII

X8 - 16M culori
Magic - 65k culori

Dimensiuni
X8 - 99 x 54 x 15mm
Magic - 113 x 55 x 14mm

Greutate
X8 - 104gr
Magic - 120gr

Procesor
X8 - 0. 6GHZ
Magic - 0. 5Ghz

La Baterie si dimensiunea ecranului e mai bun HTC-ul, dar arata ORIBIL. mie personal nu imi place HTC-ul... prefer Sony. Funda?

| dexter7 a răspuns:

HTC. este superior din punt de vedere calitativ fatade Sony. Pe mine Sony nu m-au mai uimit cu nimica bun in ultimul timp... Eu am avut mai multe telefoane de la Sony dar fie se blocau, fie pierdeau fisiere fie mergeau greu. Eu as alege HTC