| Fan7a a întrebat:

Care este mai bun? ASUS sau lenovo?

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Lenovo este divizia de pc-uri a IBM-ului. O firma chinezeasca ceea ce si-a spus cuvantul.
Cu toata increderea, mergi pe Asus! tongue

| Andr3yCzz a răspuns:

Din cunostintele mele...ASUS este mai bun! happy

| Abcfunny a răspuns:

Eu am Asus si este super nasol, mi-a sarit placuta aceea unde sunt astupate balamalele [scuze nu stiu cum se numesc]este partea aceea dintre monitor si calculator.
Mi-a sarit si butonustraight face
Camera web e varza se opreste asa aiurea.

dar cel de la Lenovo nu stiu.

| bsorynovidiu a răspuns:

Lenovo! Lenovo este fostul IBM, si fac sisteme chiar rezistente. Oricum, nici ASUS nu e de lasat.

| amanda33 a răspuns:

Asus

| ThinkPinkBb a răspuns:

ASUS este mai bunwinking

| geo16 a răspuns:

Asus

| CutuMic a răspuns:

Daca vrei un tip de laptop bun iti recomand Asus K52F, la flanco este 25 mil, hdd 320 gb, detoate, port carduri, HDMI, merita... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HP, asta doar daca chiar vrei ceva bun.