| All4QuestionS a întrebat:

Care este mai bun? Ce aţi alege intre S8+ 128 gb 6 ram si P10+ 128 gb 6ram? Care si de ce? Care il recomandaţi?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://l.profitshare.ro/l/3752415 Comparatie intre cele doua.
Pe scurt, daca il iei pentru performante (pur obiectiv, nu subiectiv), ia-ti S8-ul. Daca nu ai bugetul respectiv, P10+ e o varianta "low budget"/alternativa la S8. Ma refer strict la CPU-GPU.
http://www.xiaomitoday.com/snapdragon-835-vs-exynos-8895-vs-kirin-960/
Recomand eMAG, daca nu esti multumit, il poti returna in cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 clar...cand vad ecranul ala mor. sad... ahhhh.

| Radu_Costy_1995 a răspuns:

Fiecare avem gusturi diferite ....eu S8 as alege happy