| All4QuestionS a întrebat:

Care este mai bun? Ce aţi alege intre S8+ 128 gb 6 ram si P10+ 128 gb 6ram? Care si de ce? Care il recomandaţi? (Fără ţinut cont de preţ)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S8 categotic, e un telefon superb plus hardware, orice persoana pasionata tehnologie merita as ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele Samsung sunt cele mai bune și mai populare.Așa că îți recomand Samsung S8.

| Daniel9988 a răspuns:

Dar tu ce ai alege intre Mercedes Benz E class 2017 si Dacia Duster 2017?

| GoldenBoy17 a răspuns:

S8 nu are mai mult de 4 GB de ram, indiferent de memoria de stocare, si iti recomand S8! P10 e varza

| Cosmin2k a răspuns:

S8.