| florin1979 a întrebat:

Care este mai bun? samsung galaxy S II sau i phone 4 S?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Uite aici o comparatie intre cele doua telefoane
http://www.idevice.ro/......nt-page-1/

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua sunt bune.

| sufletista21 a răspuns:

Crede'ma Samsung galaxy s 2 este mai bun. de iPhone nu'i decat numele mai important. nu mai credeti ca iphone e tare.slava domnului k macar 4s e ceva de el k celelate sunt de tot rasu'

| mandreea13 a răspuns:

IPhone 4s

| Gagicaru a răspuns:

De curand o sa imi iau un iphone 4 s in memoria lui Jobs (R.I.P)

| Miiiiiru a răspuns:

Aceeasi intrebare mi.o adresam si eu azi.ca si capacitate si tot ce tine de componente sunt la fel. diferenta dintre ele este firma care le produce si designul.sincer iti recomand sII pentru ca am eu si sunt foarte multumita...acum alegerea ramane la tine. happy

| LollaBolla a răspuns:

Nu prea poti sa le compari... sunt bune amandoua!

| illidan1150 a răspuns:

Cred ca s II k n-am vazut niciodata un 4s

| Grigocata a răspuns:

Eu zic ca e mai bun iphone 4 S, dar si galaxy S II e bun.