| Odd a întrebat:

Care este mai bun?
-un pc quad core 2.66 ghz 4gb ram 260 gb hard disk
-ps 3 phat 80 gb
-xbox 360 slim 250 gb.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Compari un pc cu niste console?
Pai depinde ce vrei sa faci, pe console de poti juca doar jocuri sau vedea filme, pe pc, pe langa astea, poti sta pe net si face mai multe chestii.
Dintre alea 2 console, xbox e mai bun.
Daca vrei doar sa te joci jocuri, ia-ti consola.

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

| marius6543 a răspuns:

Depinde, daca vrei jocuri in continuare, pc, daca vrei jocurile actuale, xbox-ul.

| FrateleRobert a răspuns:

Daca vrei sa joci numai jocuri si nu vrei sa te joci jocuri browser iti recomand ps3 dar ce optiune ai pus tu este cu un hdd cam micut eu am un ps3 cu 320 gb

| sltlp a răspuns:

Pc quad core nu spune nimic, iar frecventa aia imi spune ca e quad core vechi de minim 6 ani.
ps3 phat e 300 lei. si phat-urile la ps3, ca si phat-urile de la xbox, se strica cel mai des. Asa ca fereste.te de ele.