| catalin1725 a întrebat:

Care este mai bun? Windows 7 Professional sau Windows 7 Ultimate? big grin
FUNDA! happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ultimate are in plus niste chestii pe care oricum nu o sa le folosesti, asa ca... http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions

| Bogdy2k a răspuns:

7 Ultimate. Daca doresti si un mic motiv: este mai rapid.

| RuxyzLOL a răspuns:

Eu am Windows 7 Professional si e chiar foarte bun.Mie-mi place, am citit si in alte parti ca e cel mai bun, stiu ca au si cativa prieteni de ai mei happy

| Dannyofficial a răspuns:

Professional 32bit mi se pare mai eficient, dar depinde de pc tau.

Răspuns utilizator avertizat