Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt cativa care dau raspunsuri in dorinta de a obtine puncte. Dupa parerea mea cea mai buna este Gigabyte Radeon R7 240 OC 2GB DDR3 128-bit.
Etse cea mai puternica. Mai este una de 318 lei dar nu este buna deaorece are latimea de banda de 64 bit fata de astea care au 128 bit. Latimea de banda este ca o parcare care are cat mai multe iesiri. Deagaba ii parcarea mare daca are o singura iesire, ii vax.

| OnuOnulică a răspuns:

A 2-a.

| Jipa95 a răspuns:

A 2-a, cea care ti-am dat-o eu! big grin

Bft!

| RobertSteaua02 a răspuns:

A 2-a!

| badearazvan explică:

Pai alea sunt de 2 gb si aia e de 1 gb credeam ca este mai buna alea de 2 gb