| Catalion a întrebat:

Care este memoria maxima pe care o poate avea un stick si cam cat costa unul din ala?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există cel mai mare.
Totuşi, până în 16GB sunt chiar accesibile la preţ (sub 200 de RON).
Am văzut şi stick-uri de 256 GB dar costau între 1000 şi 2500 de RON în funcţie de firmă. Prea scump. De banii ăia îmi iau hard-disk!

4 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Acest lucru nu ti-l poate spune nimeni pentru ca capacitatea de stocare a unui stick creste de la an la an si bineinteles cu cat este capacitatea mai mare si pretul este pe masura

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

8gb...in jur de 60-70 ron

| MichelleC a răspuns:

Max 5 giga. pretul vreo 2-3 milioane

| Codru a răspuns:

Nu ete foarte scum iar memoria pe care o are ete insmnata pe spatele stikului