| dede98 a întrebat:

Care este programul prin care aflu parola cuiva?
va rog comm:X

6 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Nu exista astfel de programe si nu inteleg de ce te-ar interesa parola atcuiva.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu exista un astfel de program.Gandeste-te ce s-ar intampla daca ar fi unul:oricine poate afla parola unei alte persoane si astfel contul nu mai este. personal?thinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu există programe din astea oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Am trei lucruri sa iti zic:

1. Nu exista un astfel de program.
2. Daca ti'ai facut cont pe TPU, acomodeaza'te cu regulile. Dar se pare ca ti'a sarit regulile referitoare la cum scrii un raspuns sau o intrebare.
3. Aici nu esti pe hi5 sa zici "va rog comm:X" sau "dai comm -> ai back". Aici esti pe TPU.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, DEDE. Asculta aici ce iti spunem. Nu exista asa ceva. Acea persoana a incercat parole, si pana la urma a nimerit'o. Dar, n exista asa ceva.

| dede98 explică:

Exista pentru ca cineva mi-a spart parola