| marriutza a întrebat:

Care este telefonul cel mai bun telefon mobil cu camera foto, bluetooth, card de memorie si USB? Si care este cea mai buna retea de telefonie mobila?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna retea de telefonie mobila este aceea in care sunt cei mai multi dintre amicii tai. Iar daca vrei un telefon elegant (la fel ca al meu) incearca Nokia 6555 (este mai scump in jur de 6 milioane bani vechi dar merita)... nokia sunt cele mai bune. Sper sa iti gasesti un telefon care sa te reprezinte happy succes!

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu am nokia N95, are o memorie de 5 Gb, si face pozele ca si o camera foto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nok 5610d-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson c905/orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson c905/ cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un omnia, i900 cred ca ii spune, camera de 8megapixeli. L-am luat mai mult pentru. foto si video. E o porcarie... cel mai prost telefon ever(la acest capitol).