| bmw_9097 a întrebat:

Care firma e mai buna? Lg sau Philips?

10 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

LG, SONY, Philips, Samsung, Panasonic. Fără doar şi poate, 5 mărci de prestigiu, pe care te poţi baza, între care nu prea vei găsi cine ştie ce diferenţe de calitate. Dar categoric, depinde însă şi de aria de echipamente electronice pe care o cuprinde. Că de exemplu în cazul unui telefon, vorba lui FeFy, Nokia întrece chiar şi SONY, şi implicit, pe toate celelalte. Dar pe aria electronice/electrocasnice, Mp3/4, subsisteme/componente PC (CD-rom de ex), sisteme audio/video (DVD), etc, etc, etc... eu personal pe aceste 5 mărci m-aş baza oricând.
O seară bună.

| maryus92 a răspuns:

Philips este o firma mai veche decat Lg si acopera o arie mai mare de produse.

| veronica a răspuns:

Philips

| βÚβÚ a răspuns:

Din cate stiu eu, Philips e mai buna.

| FeFy` a răspuns:

Nokia.

| Nume a răspuns:

LG de asta am si eu si e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips de departe love struck

| NAdrian a răspuns:

Lg

| lollipop_2620 a răspuns:

Exact fefy.Nici Lg nici Philips nu e mai bine ca Nokia

| BeBe15 a răspuns:

Parerea mea e Lg:X