| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea face o comparatie intre firma Panasonic si Philips?
Care dintre ele e mai apreciata?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu merg pe Philips. happy Am destul de multe produse de la ei si sunt foarte multumita.

| OnuOnulică a răspuns:

Philips e și mai populară și e și mai bună din toate punctele de vedere.

| K0sti a răspuns:

Ambele, insa din pacate nici una nu mai este ce a fost! Economia de piata...

| untu a răspuns:

Cea mai buna marca si mai renumita si dupa produsele de marca cel mai bine vandute este PHILIPS!

| pufulescu a răspuns:

Panasonic clar!
Philips a vandut demult divizia de produse electronice unei firme chineze, tot ce vezi acum cu aceasta marca este produs in China. Panasonic parca ar mai avea fabrici prin Filipine sau Vietnam, deci ar fi de preferat.
Oricum daca vrei un produs anume ai la dispozitie internetul deci cauta opiniile utilizatorilor despre acel produs.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Philips este mai bun decat Panasonic si este si mai apreciata