| 334499 a întrebat:

Care-i faza cu garantia orice-ar fi la laptopurile Toshiba? E doar strategie de marketing?

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Cred că e aceeaşi chestie ca şi faza cu garanţia pe viaţă la unele telefoane. Îl şi vezi pe unul să se ducă după vreo 30 de ani cu telefonul la garanţie... "Mi-l reparaţi vă rog frumos şi mie ca-nceput să putrezească". rolling on the floor no way... oh go on

| costymaximus a răspuns:

Da, binenteles.Trebuie sa fie efectiv din vina pieselor care compun laptopul ca sa beneficiezi de garantie, nu ca ai instalat tu nu stiu ce program si s-a bulit laptopul, sau ca nu ai stiut sa il utilizezi.