| Virus50c a întrebat:

Care imi face o configuratie de unitate pentru PC? Buget:22 milioane maxim. Pentru gaming si sa ma tina ceva timp, pe piese. Fara monitor doar unitate.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Iti fac eu uite id meu robert_no95 da-mi add ca sa iti dau poza cu piesele iti garantez ca nu o sa regreti

| Sh4Dow a răspuns:

Frt du-te la Altex de acolo iti iei un pc la 20 milioane e imposibil sa nu iti mearga ceva pe el. are placa grafica de 2gb HDD(hard disk) 1TB(TeraBits) 4GB RAM Procesor 3. 2GHz perfecta pentru gaming. Fundasmug