| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Care imi poate spune o aplicatie buna de editat videoclipuri?
Vreau sa cuplez mai multe videoclipuri si sa le bag alt sunet.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vivavideo, e foarte bun.

| KlibrDM a răspuns:

Pentru incepatori recomand Camtasia, pentru cei mai avansati, Sony Vegas si Adobe Premiere.

| Ahatus a răspuns:

Camtasia si Sony Vegas Pro 13

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Îți pot recomanda o aplicație care poate fi folosită pentru un telefon android și care se numește VidClip versiunea 3.0. 5044 pe care o poți descărca de pe magazin play.
O altă aplicație care poate fi folosită pe calculator, se numește Corel VideoStudio Pro și o poți descărca de pe acest site: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=4979
Sper că ți-am fost de ajutor. ^_^

| tiranianuuu a răspuns:

Depinde pe ce vrei să editezi daca vrei pe pe telefon cred ca cel mai bun dupa parere mea este "Viava Video"pro daca vrei pe pc/laptop cel mai bun program al momentului" Adobe Premiere pro CC"dar consuma foarte mult din resursele pc/laptop