| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune si mie cat poate suporta placa asta de baza adica cat suporta ramul si cat suporta placuta de ram ca mhz? adica ca poate sa suporte 1200 sau 600 si ma intereseaza cat poate suporta maxim! Dau FUndaa! aa si placa e Phoenix - AwardBIOS v6.00PG! Dau 3 Funde!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Spune mai clar firma ce produce placa de baza si seria placii de baza. scrie pe cutie daca o mai ai,. daca nu reusesti lasa id-ul de mess pe privat si vorbim acolo!

| m3ssi1000 a răspuns (pentru florin1979):

Auzi da si u add alx.alex96

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Phoenix - AwardBIOS v6. 00PG! este versiunea BIOS-ului placii de baza! Uite aici ca teva informatii utile
http://stason.org/......-PCII.html