| Akihito a întrebat:

Care laptop e mai bun Laptop Samsung NP300E5V-S02RO sau Laptop Sony Vaio SVE1513C1EW.EE9 dau funda la cei care aduc si argumente pro si contra.

Răspuns Câştigător
| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Eu votez Sony Vaio, am un Sony Vaio de 3 ani si merge super. Are o memorie super-mare si este de calitate. Ai Windows 7 deja instalat de cand il cumperi, cel putin...asa a fost la al meu.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreiKLM a răspuns:

Cel mai bun es Laptop Samsung

| Speed01mikz a răspuns:

Depinde si de configuratia laptopului. Eu as merge pe Sony daca la configurari este mai bun. Sony mereu a fost o firma buna si laptopurile lor sunt foarte buna si foarte rezistente in timp.

| DonPaul a răspuns:

Cum spunea @Speed01mikz,trebuie sa ne specifici configuratia (Procesor, placa video, memorie rami, memorie hard disc, rpm etc.). Sincer si eu as opta pentru marca Sony deoarece produsele lor au fost mereu satisfacatoare si de calitate.Bafta!