| maryana70 a întrebat:

Care din laptopurile de mai jos imi recomandati pentru : office, navigare pe net, retele sociale, informare, filme, muzica si jocuri:
Notebook Toshiba Satellite L850D-139
Notebook Samsung NP300E5C-S02RO
Notebook Toshiba Satellite C855-1WF
Notebook Sony Vaio SVE14A2M1E
Multumesc!

7 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Ce buget ai? Consider ca ai alegeri mult mai bune in aceeasi bani decat Toshiba sau Sony.

| maryana70 explică (pentru ITMania):

Buna! Bugetul este de 2200- 2900 lei

| ITMania a răspuns (pentru maryana70):

Cum spuneam, ai alegeri mult mai ok:
http://bit.ly/1gjSj1s

Intel I7, cu un TDP de doar 17W pentru autonomie buna + cea mai buna placa video pe care o poti avea la banii astia, alaturi de un design slim si de o constructie ok, din aluminiu. Cu alte cuvinte, un best-buy.

| maryana70 explică (pentru ITMania):

Sunt constransa de cardul in rate, nu am doar cateva magazine din care pot cumpara de aceea am ales modelele de mai sus. Iti multumesc de raspuns. O zi buna!

| ITMania a răspuns (pentru maryana70):

Spune te rog de la ce magazine poti lua, sa vad ce oferte au si sa-ti dau un raspuns exact. happy

| maryana70 explică (pentru ITMania):

Iti multumesc din suflet ca vrei sa ma ajuti, chiar am nevoie de sfaturi ca nu ma pricep. Doar de la Domo pot lua in valoare de 2200- 2900 lei si de la pcgarage imi permit doar pana la 2000 lei.

| ITMania a răspuns (pentru maryana70):

Chiar si la 2000 lei ai alegeri cel putin la fel de ok ca ce ai ales tu:
http://bit.ly/1cjCSp6

Constructie buna,ecran mat, performanta suficient pentru orice, chiar si jocuri noi.
Flanco nu intra si ei in lista magazinelor posibile? Au rate diversificate din cate stiu eu si uneori oferte chiar ok.

Daca iti este mai usor, iti trimit un PM cu ID-ul de Yahoo la care ma poti gasi, e mult mai usor si rapid sa discutam acolo.