| lombardi a întrebat:

Care net e mai bun, Fiberlink 100 de la RCS-RDS sau FiberPower 100 de la UPC?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu insa eu il am pe cel de la RCS-RDS happy

| DeyCj a răspuns:

Depinde de tine asta. Dacă vrei să fii mințit în față folosește UPc-ul. Daca vrei internet limitat doar de placa ta de rețea din calculator apelează la RDS$RCS.
Eu am net de la erdeesh de 3 ani.Fiberlink de 100 mb și funcționează ireproșabil, mi ales da©a schimbi DNS-ul(se aplica în cazul în care routezi reteaua). Uneori am viteză și de 120 mb/secundă la test de viteză, deși am net de 100 și mi-au dat și un stik gratuit(de gratis și merge netul pe DIGI, satelit zic dar e ok). Succes