| Me2 a răspuns:

Nici unu, mai bine asa
- Quad core AMD
- Placa de baza ok
- 4 gb ram
- HDD 500gb
- Placa video buna pentru gaming
- Sursa decenta
- Carcasa ok cu un ventilator
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/641848/

Si cu acest voucher > R82ZMJCN ajungi in 1397 lei, bafta la cumparat

| rupzorwin explică (pentru Me2):

4gb 500 mdea.app 14 mil straight face mai bine cumpar unu cu 6gb 1000...cu 14 mil...

| Me2 a răspuns (pentru rupzorwin):

Si crezi ca ajuta capacitatea HDD-ului?, alea gata facute sunt o prostie, au procesoare tari si placi video slabe, sau invers
Nu vrei asta e frate nu te pot obliga sa-ti iei ce ti-am recomandat, ti-am aratat ce e mai bine o zi buna

| pozeanimate a răspuns:

primul
Desktop Serioux Force V2 cu procesor AMD ® A8 X4 5600K 3. 6GHz, 6GB DDR3, 1TB
procesor cu frecventa mai mare
hard disk de 1 tb, de 2 ori mai mult ca ala
video radeon gaming

eu din astea 3 pe 1 l-as alege