| gabrielbalint a întrebat:

Care poate sa imi spuna si mie de ce mi se restarteaza pc automat. Am avut hackuri de metin da le-am sters si tot mi se restarteaza.De cele mai multe ori cand dau pe metin2.exe.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Metin e de vina. Mai bine l-ai dezinstala apoi ai scana PC-ul. Daca tot face asa ar fi mai bine sa iti reinstalezi Windowsul.Nu toate chestiile luate de pe net sunt bune.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa reinstalezi windowsul din nou.Si nu mai folosi hackuri.