| Ancutzica_1406 a întrebat:

Care poate sa imi zica la power point 2007 cum adaug o melodie dar sa cante la toate pozele nu doar la una am pus la prima dar trebuia sa pun si la a doua si tot nu continua as vrea sa continue melodie nu cand schimb poza sa incepa iarasi dau funda :*

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Baga melodia apoi dai la timing, sau efect options din animation pane, o sa vezi sunetul bagat langa celelalte efect. Si dai stop after slide... pui si u acolo 30 daca prezentarea ta are 25 de slideuri... efectiv il pui sa cante pana cand ajunge la slideul 30 dar daca u nu ajungi canta continuu, desigur se va opri cand dai escape.