| Ronny22 a întrebat:

Care Se Pricepe in photoShop sa imi faca si mie niste rankuri pentru forum? lasati mess aici

8 răspunsuri:
| BogdanVasc a răspuns:

Am un coleg. Iti face daca vrei un pack cu niste avatare personalizare ArtWork, rankuri, bannere, logo si inca niste lucruri la 100.0 ron. Daca vrei separat doar rankurile 50ron. Zi-mi aici daca vrei.

| Ronny22 explică (pentru BogdanVasc):

Sincer nu am si nici nu pot sa iti dau bani sau sa ii dau bani colegului tau. ma refeream gratis pentru ca niste rankuri dureaza 10-20 min straight face deci imi pare rau dar refuz oferta

| BogdanVasc a răspuns (pentru Ronny22):

Dureaza 10-20 minute sa iei un template de pe net si sa pui un text acolo vai de el, adica sa faci 5% din rankurile originale.

| Ronny22 explică (pentru BogdanVasc):

Pai eu vreau sa ii pui schimbi culoarea sa pui un om cu ceva in mana si un scris dedesubt si DONE de aia cer

| BogdanVasc a răspuns (pentru Ronny22):

Daca totul e asa simplu de ce n-o faci tu?

| Ronny22 explică (pentru BogdanVasc):

Ca nu stiulaughing

| cappytempo a răspuns:

Eu ma pricep sa-i dau pozelor un pic de ''culoare''. Daca vrei iti dau adresa de mess.

| Ronny22 explică (pentru cappytempo):

Dao te rog si vedem noi