| Xanthrel a întrebat:

Care stie cum pot juca warcraft 3 Frozen Throne in retea sau pe net?

3 răspunsuri:
| DAAAAN a răspuns:

Ia-ti Garena sau intra pe www.eurobattle.net
faci cont si joci la LAN daca ai luat Garena
daca vrei pe eurobattle trebuie sa instalezi un programel deal lor si gata, si sa-ti faci cont

| 223kkk a răspuns:

Dai la local network games si faci o plansa(asta-i la lan) dar trebuie sa ai firewall oprit adica of si apoi o sa ii apara celuilalt plansa ta dar si el trebuie sa fie cu firewall oprit si sa intre la local network games daca nu merge cautama pe Facebook natanael Ionut

| IoanS a răspuns:

Daca il ai platit, intri in joc si dai click pe battle.net, daca l-ai luat de undeva spart, nu se poate.