| ionutz1996 a întrebat:

Care stie daca is bune placile de baza Asus?

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Normal ca sunt bune. Asus si Gigabyte sunt cele mai bune placi de baza.

| imaqtpie a răspuns:

Cam toate placile de baza sunt bune acum. Placa baza o iei dupa dotari, pret etc.

| Liviu222 a răspuns:

Da sunt bune. Dar depinde ce placa de baza iti iei. In general firma Asus este foarte serioasa in ceea ce priveste placile de baza si nu numai. Viziteaza www.pcgarage.ro si gasesti acolo placi de baza.

| IonutAxi a răspuns:

Sunt bune mai. daca o luam asa cam toate placile sunt bune si au un producator bun.