| balu a întrebat:

sunt bune placile de baza fusitsu siemens?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu cred ca da.
Am avut si eu, si m-a tinut mult timp. (de fapt nici acum nu s-a stricat, doar ca nu o mai folosesc).

| Lora a răspuns:

laughing sigur daca ai mai multe Siemens-uri unul peste altul si butonezi la ele de transpiri

| PopaMihai a răspuns:

Nu, daca vrei o placa buna adauga id meu si iti spun eu placa video ieftina si buna, mas_acru_2006

| FraNNNkie10 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Cele mai varza. Peste 3 zile trebuie sa schimbi laughing! Daca vrei, Intel Core Duo!