| Barbie a întrebat:

Care stie un program sa scot video-uri de pe You Tube si sa se vada foarte bine.

15 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Www.youtoubecatcher.com si iti alegi de acolo calitatea filmului, cum sa il downloadezi (asta si in functie de cum e incarcat pe youtube). O zi cat mai placuta in continuare.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Daca folosesti Mozzila Firefox, este un plugin foarte fain. https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/10137, asta e link-ul. Dupa ce il instalezi in firefox, dai restart si gata. La fiecare clip, sub video details o sa iti apara link-urile de download pentru Mp3, flv, mp4 si asa mai departe. In plus, pentru cele care se vad foarte bine, o sa ai si butoanele cu HD si HDTV, cred ca exact ceea ce vrei. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| MariuZ a răspuns:

Videoclipurile de pe youtube nu vor fi niciodata de calitate superioara. Tocmai asta e si ideea: sa le comprime cat mai mult pentru a fi accesibile si celor care beneficiaza de conexiuni la net mai putin rapide. Sunt si alte metode de a obtine un videoclip de calitate pe hdd (P2P - DC++)

| breed a răspuns:

Vdownloader

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand esti pe pagina cu videoclipul pe care il doresti, sterge de la http pana la y- inclusiv y. Apoi, in acelasi loc, pune cifra 3 si enter. Voila!

| Oanny a răspuns:

Dvdvideosoft e foarte bun

| arrriadna a răspuns:

Dvd video soft free studio scoate si clipuri si melodiile (in mp3) si este si un convertor f bun de format-uri video si foto

| Limba a răspuns:

Uite aici http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm Poti sa selectezi si calitatea, dar daca videoclipul si se vede bine pe youtube nici tu nu te astepta sa aiba o calitate mai buna, doar cele hd se vor vedea cum le vezi acolo

| CuppiDoon a răspuns:

Youtube downlaoder big grin

| ruiseg a răspuns:

YouTube Downloader-eu sunt foarte multumita de el.winking

| dailydaisy07 a răspuns:

De pe youtube nu cred ca mai merge!

| mariomario a răspuns:

Youtube downloader