| flaviu1234 a întrebat:

Cine stie cu ce program se fac filmuletele de pe you tube? pls funda...

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

1. De obicei filmuletele de pe youtube trebuie sa fie intr-un format corespunzator : Avi; Mpg; Mpeg4
2. Trebuie sa ai cont pe youtube
3. Daca vrei sa faci o prezentare cu poze, scris, melodie poti folosi Pinnacle un program foarte bun
4. Daca nu merge un format de la pasul 1 fisierul trebuie convertit intr-un alt format.
Bafta! Daca nu reusesti ma gasesti pe id v6zone!

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Windows Movie Maker.

| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Pai cu Windows Movie Maker [cel mai mult folosit, pe care il are orice calculator ]. sau alte programe pe care le gasesti pe net happy

| flaviu1234 explică:

Aaaaa

| Anonnnnn a răspuns:

Windows movie maker

| JaneEyer a răspuns:

Nu iti trebuie un program anumehappyPoti sa faci si pe telefon un film, apoi il bagi in calculatori si dupa aia il pui pe youtube. Vroiam sa-ti spun ca poti face cu orice un film ca sa-l bagi pe youtubehappy

| butterfly2013 a răspuns:

Movie maker

| butterfly2013 a răspuns:

Movie maker, sper sa ti se primeasca succes.

| Gabytza_5389 a răspuns:

Picasa 3 tongue

| Mehico a răspuns:

Depinde sunt m-ai multe programe cu care poti filma dar cele m-ai bune sunt Fraps si Hypercam.

| TheDarkScene a răspuns:

Cred ca Pro Show Gold.Cel putin eu asa cred.