| iTechNews a întrebat:

Care sunt cele mai bune 10 telefoane ale momentului? www.servicii-it.info

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bojthe a răspuns:

1.Samsung Epic 4G
Varful de lance a gamei de telefoane Galazy S, Epic 4G ofera caracteristici ispititoare ca tastatura fizinca, camera din de pe partea frontal si support pentru reteaua 4G

2.T-Mobile myTouch 4G
Puternicul myTouch 4G delivers ofera maximul cand vine vorba de multimedia si performanta, dar trebuie sa va asigurati ca exista acoperire HSPA+-inainte de a-l achizitiona.

3.HTC EVO 4G
Rapidul HTC EVO 4G inglobeaza cele mai puternice specificatii si o varietate de caracteristici multimedia intr-un design elegant, minimalist, dar nu toata lumea va ajunge sa se bucure de una dintre cele mai bune carateristici ale sale :conectivitatea 4G.

4. Apple 32GB iPhone 4 (GSM, AT&T)
iPhone 4 este un upgrade major de la predecesorul său, iPhone 3GS, în totul, de la camera de calitate la viteza de date.
5.Motorola Droid X
Motorola Droid X straluceste la redare multimedia, performanţele reţelei, şicaracteristici, dar interfaţa poate fi uneori lenta.

6.HTC Droid Incredible
Incredibilul HTC este unul dintr cele mai impresionante telefoane Android disponibil cu un display superb, interfata slick cu utilizatorul si procesorul ultra-rapid
7. Google Nexus One
Google Nexus One impresioneaza cu un display AMOLED uimitor, performanţă, rapiditate la sistem de operare Android, dar unele aspecte de reţea il impiedica sa fie un super smartphone

8.Samsung Mesmerize
Samsung Mesmerize vine cu un puternic si impresionant display si un design stilat si elegant.

9.Samsung Focus
Focus Samsung este frumos proiectat cu un display superb si o camera de 5 megapixeli solida, dar rămâne de văzut dacă Microsoft se poate impune in fata clientilor cu Windows Phone 7

10.Samsung Fascinate
Cu interfaţa sa uşor de utilizat şi designul elegant, Samsung Fascinate este un plus adus portofoliului de superphones in plina dezvoltare al Verizon cu sistem de operare android Android