| iTechNews a întrebat:

Care sunt cele mai bune 10 laptop-uri ale momentului? www.servicii-it.info

Răspuns Câştigător
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Dell produce in continuare laptopuri de o calitate superioara fara sa faca compromisuri la calitate si finisaje. Sunt fiabile si se pot configura in functie de necesitatile fiecaruia. Personal folosesc un Dell Latitude D531 si este extraordinar din toate punctele de vedere. Difuzoarele sa nu uitam sunt JBL la toate modelele si nu produse de duzina. Tastatura rezistenta la apa/cafea. Monitor true view care chiar functioneaza si culori extraordinare. Singurul lucru care are deficiente este softul de la Touch Pad care reactioneaza cu cateva milisecunde intarziere si poate fi putin deranjant. Totusi ergonomia, calitatea si performantele sunt de laudat.