| Ioana184 a întrebat:

Care sunt cele mai bune aplicații de făcut poze?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fotograful si camera. happy

| danbnz a răspuns:

Camera conteaza nu aplicatia.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Open Camera dintre alea complet moca, si dintre cele platite - dar si cu o varianta gratis decenta, insa cu limitari - Camera FV-5.

| Ineys a răspuns:

Aplicatia preinstalata de camera e suficienta in 99% din cazuri.
Sunt unele modele de telefoane de top care au camere foarte performante si totusi aplicatia lor preinstalata de camera nu profita la maxim de acestea. De aia exista o vesnica dezbatere pe modelul S10 cum ca Google Camera e mai buna decat camera lui stock. Sincer nu am testat Google Camera, dar poti sa o incerci daca te nemultumeste camera stock. Gasesti APK-ul pe Google.

| GPA a răspuns:

Picsart

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacon camera