| Aflorin a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane in afara de i-phone care se gasesc si in Romania?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Pai sunt mai multe de exempul:Samsung galaxy s2; Nokia n9 sau n8; Samsung galaxy ace:Samsung galaxy note; Samsung i9250 galaxy Nexus; LG p940 prada 3.0; HTC sensation xe etc

1 răspuns:
| dvd a răspuns:

Parerea mea este ca Sony Ericsson, in special W sunt printre cele mai bune telefoane, W-urile nu se mai gasesc decat in amaneturi, dar iti pot recomanda un Sony Ericsson Xperiawinking