| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai performante aparate la ora actuala?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Confuza intrebare.

| YepIsSuspended a răspuns:

Laptopurilehappy...credstraight face

auran
| auran a răspuns:

Ce fel de aparate?

| zemantex a răspuns:

Performanta in general e data de raportul intre consum si rezultat. un alergator se numeste performant aca "consuma" 100 m in 4 secunde. un aparat e performant daca consuma (curent, cost de achizitie, cost de intretinere, etc) putin si are rezultate/ofera satisfactii maxime. deci, la ce aparat te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că aparate de fotografiat.
Cele mai performante sunt dSLR-urile (orice dSLR dă clasă la orice altă categorie de camere foto, adică săpuniere, bridge, ș. a.).