| MisterTheGamer a întrebat:

Care sunt programele de care am nevoie pentru ca sa crez un fourm fara sa platesc nimic?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai doua variante. Folosesti o platforma gratis pentru creat forumuri, gasesti destul pe net.

Sau inveti programare serioasa html, css, php, mysql, js, ajax si il faci de la 0.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa pentru informatia ta C++ nu e folosit in programare web decat in cazuri de exceptie.

Iar un forum daca vrei sa il creezi de la 0 ai nevoie de un IDE serios nicium de notepad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai idee macar ce e ala un IDE?

Ai auzit la viata ta de Eclipse sau Netbeans?

Crezi ca aplicatiile serioase se scriu in notepad?
Crezi ca sta cineva sa manageruiasca un site cu zeci de pagini in notepad?
Daca nu ai idee despre ce vorba nu te baga ca musca in lapte.

| MisterTheGamer explică:

Wow credeam ca 7 raspunsuri am da aicea ii cearta big grin

| MisterTheGamer explică:

In legatura cu web-sait sunt incepatar.Dar am conostinte in photoshop.