| Siminik a întrebat:

Care sunt riscurile de a descarca un windows de pe net, mai precis windows vista?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le descarca ca iti baga astia virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti cate vrei pe kath ph sunt piratate aproape toate deci nu trebuie sa le activezi.

| BuGz a răspuns:

ATENTIE!
WINDOWS-URILE NU SE DESCARCA DE PE INTERNET!
Adesea sunt virusi foarte periculosi sau iti vor strica calculatorul / va spune o eroare dar cineva va avea acces necontestat la PC ul dumneavoastra.
NU RISCATI!
Cel mai bine cautati de la un prieten!
winking

| soket a răspuns:

Cele mai mari sanse sunt sa nu iti mearga bine sau sa iti dea eroare cand incerci sa il instalezi, dar mai rar asta. eu nu ti-as recomanda deloc sa iti bagi windows vista. fundita