| sltlp a răspuns:

Uite sfatul meu. Inteleg ca nu e usor sa strangi bani, dar nici bine nu e sa dai banii pe o tableta de proasta calitate. Eu zic sa mai faci un efort financiar acum, si sa iei asa ceva cat timp e la reducere. http://bit.ly/1pXlQzh. E un producator serios, soft foarte foarte bine optimizat, suport neoficial, ecran mai bun, maeteriale de o calitate mai buna, spatiu mai mare de stocare, gasesti accesori/piese de schimb daca spargi un ecran spre exemplu etc. Bateria tine si ea de pana la 2 ori mai mult fata de produsele gen eboda(teoretic Pana la 9 ore si 30 min dar in practica atungi 8 ore sa zicem, la eboda maxim 4 ore, in cazuri bune.). Ecranul e si el mult mai bun, unghiuri bune de vizualizare si culori "reale"...
Nu te speria de android, chiar daca acolo nu scrie, are update la android 4.4.4. Daca o sa primeasca oficial la 5.0 android L ramane de vazut, dar neofical garantat o sa abia.

| Vyo19 a răspuns:

Dupa parerea mea Tableta E-BODA Revo R75 este mult mai buna ca dotari decat cealalta!