| anonim_4396 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, Nokia, Motorola sau Sony Ericsson?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola. Ei au inventat telefonul mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia am telefon desta dar pana acum n-am fost atat de multumit:dbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un Nokia 5230 toch screen xpress music sh imi merge bine fata de alte telefoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut mai multe tipuri de teluri dar Sony Ericsson mie mi se par cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baai baieti sa stiti si voi nu are cum Motorola sa il faca pe Sony Ericsson. am Sony Ericsson k810i de 3 ani de zile si se comporta perfect bateria tine 2-3 zile km rar asa ceva. am avut si noki 6300 si in 8 luni de zile mi. a cazut tastatura nu le mai laudati atat pe Nokia ca nu sunt chiar asa cum ziceti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia sint cele mai bune din toate telefoanele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista 2 tipuri de telefoane...nokia si restul`

| emilia21 a răspuns:

Eu consider ca nokia e cel mai bun, in momentul de fata am un nokia 5200, si sunt multumita de el, am avut si sagem, dar nu mi-a placut pentru ca sa distrus prea repede

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Nokia, eu am avut un Sony Ericsson W550 si era foarte bun, in ceea ce priveste redarea mp3-urilor