| anonim_4396 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, Nokia, Motorola sau Sony Ericsson?

39 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nokia. Originale, nu replici chinezesti.

| agent003 a răspuns:

Cele mai bune NOKIA

Janina
| Janina a răspuns:

NOkia

| Alle15 a răspuns:

Nokia

lolita
| lolita a răspuns:

Criticule iti dau nota 10 pentru raspuns, eu sunt fidel Nokia.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu consider ca cele Nokia sunt cele mai rezistente si cele mai bune.winking

| covexrobu a răspuns:

Nici nu stiu de ce intrebi asa ceva. Clar ca nokia este cel mai bun telefon. Motorola produce statii radio foarte bune cu raza mare. Sony Ericsson produce si el ceva acolo doar sa se bage in seama.

| Andreea_8014 a răspuns:

Nokia.

| BUBULINA a răspuns:

Idem majoritatea Nokia happy

| JustMeFlory a răspuns:

Am avut si Motorola si in 2 ani s-a dus...Am avut si Sony Ericsson si s-a dus si ala...am avut Samsung(la asta ma oftic cel mai rau)si de la o cazatura s-a dus naibaa! Acum am Nokia 6300 si sunt ffff multumita de el! Oricum Nokia e cea mai buna marca de telefoanehappy

| hândel a răspuns:

Am testat multe brand-uri pana acum si, din punctul meu de vedere Nokia este cel mai bun.

| hashe86 a răspuns:

Am avut de toate
prefer sony

| Irina a răspuns:

Cele de la Nokia sunt cele mai rezistente.

| catthshshshs a răspuns:

Eu am Motorola W375 si ma impac bine cu el...winking

| zu a răspuns:

Pana acum am avut Nokia si au fost ok.momentan am un LG

| rox a răspuns:

Dupa parerea mea, NOKIA.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Frate...Nokia S-a Dus La Fund In 2010 - 2011. Face Numai Telefoane De Ultimu rahat.
De Banii Lu N97 Poti Sa Iti Iei Galaxy S! Si Scuza-ma, Nu Poti Sa Le Compari...
Da, acum cativa ani, Nokia era cel mai bun de departe
Nokia 3310
Nokia 1100
Nokia 6300
NOKIA N95
da... nu mai sunt ce erau
si oricum nu se lasa si ei la un android... tot cu syimbianu e.

MOTOROLA. e cel mai rezistent telefon. am avun V3 4 ani fra probleme. Dupa Care Mi-am Luat V9M. super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii vorba aia."Nokia, si dupa aceea restul telefoanelor"winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony Ericsson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un nokia n95..consider ca e brand-ul cel mai de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca Nokia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nokia, numărul unu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola sunt cele mai proaste sony ericsson sunt foarte bune si nokia de asemenea dar ccum mai scris si alti cele originale nu cele chinezesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care chiar au vreo treaba cu telefonia mobila stiu ca sonyericsson e the best

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia...eu am Nokia n95 l-am scapat in zapada si o cazut si jo si tat e in regula...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola consider semnal bun si calitate la convorbiri mai ales astea cu crystal clear doar cu asta s a ocupat compania de de cand a aparut telecomunicatii nu ca nokia cu fabrica de hartie si apoi la cizme de cauciuc apoi la telefoane iamii ce bine suna