| Iasmiine a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune samsung sau lg?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Samsung.
Pa, pa.

| ahlrh a răspuns:

Aproape Egalitate
Ambele sunt foarte bune, si pana la urma ambele indeplinesc acelasi sens. (De a functiona)

| PureMadnesS a răspuns:

Depinde pentru ce vrei eu tias recomanda Samsung modelele sunt mai bune... daca vrei sa te ajut cu un telefon da-mi un msj cu bugetul taubig grin

| Alexa_8596 a răspuns:

Samsung winking

| Ssshadow a răspuns:

Dupa mine zic ca sunt si mai bune la difuzoare la rezistenta camera foto etc

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Samsung e mai bun am si eu si e extraordinar dar are si o prietena de-a mea LG dar nu se prea aude foarte bine muzica si LG pare mai invechit sa zicem asa la model in fine ambele telefoane sunt bune

| lory_8089 a răspuns:

Samsung este mlt mai bun.

| CAMELEON07 a răspuns:

Samsung...cel putin la baterie il domina pe lg...rau de tot
In rest depinde de model
Btfwinking

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Iti recomand Samsung deoarece nu o sa ai nici macar un sfert din problemele pe care le au cele LG si in plus Samsung are si un diesign mai frumos decat concurenta si am sa iti zic si cateva diferente ale celor doua branduri:

SAMSUNG:
(plusuri)

-camera soate pozele mai clare(chiar decat si unele Nokia care au acelasi numar de MEGA PIXELI)
-bateria tine mult(in jur de o saptamana folosit putin peste normal)
-diesingul
-accesibilitatea meniului( foarte bine asezate fisierele)

LG
(plusuri):

-nu prea am gasit plusiri in defavoarea celor de la Samsung...

| ArinaMK a răspuns:

Samsung categoric!
Am avut din aman doua si samsungul m-a tinut pana mi-am luat LG-ul(2 ani in jur de... daca nu si mai mult)
si LG-ul s-a stricat cam la 2 luni dupa cumparare!
Eu una nu ti-l recomand!
fundita?

| Anonima_2658 a răspuns:

Din cate stiu eu Samsung
eu am samusung. sunt f. multumita de el tine o saptamana. cand ascult muzica, si precizez ca e cu tooch.

:*-LG sunt mai buni in alte chestii :*

| pinguinuVerde a răspuns:

Samsung e mai mult pentru muzică,LG e mai mult pentru imagini.În caz că nu ai observat,la LG nu se aude extraordinar de bine.Dar toate astea depind şi de marca lor.

În fine,dacă te hotărăşti să îţi iei un telefon,te sfătuiesc să iei Nokia. Este bun şi la făcut poze clare, se aude şi tare, şi, are şi gândirea bună.

Baftă!

| Rucky a răspuns:

Samsung CLAR!

| 百合子 a răspuns:

Samsung winking

| melody20120323 a răspuns:

Samsung

| SttyL3R a răspuns:

Samsung tongue

| Inna_7059 a răspuns:

Din propia mea experienta, parerea mea este ca Samsung este mai bun, deoarece pana acum am avut vreo 6 telefoane LG si intr'o luna mi s'au stricat si toti prietenii mei pe care'i cunosc si au LG spun ca sunt foarte proaste...eu una acum am Samsung si mi-a cazut si in apa si nu a patit nimic.

| LeXy_3530 a răspuns:

Lg

| Ana_4383 a răspuns:

Lg e mult mai bun decat Samsung clar adica eu am LG optimus one si sg lucru care ma deranjeaza la el este bateria pe care trebuie sa o incarc in fiecare zi dar mrg ma si joc f mult pe el.

| ValyTutorials a răspuns:

Samsung desii nu e nici asta prea stralucit NOKIA sunt cele mai bune